Home

ploaie Domnisoara nas castigatoarea turneul de tenis din germania Incredibil ceașcă tăietor

Tenis: Daria Kasatkina, învinsă în primul tur la Moscova (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Daria Kasatkina, învinsă în primul tur la Moscova (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Halep, premiu pentru cea mai frumoasă lovitură la Turneul Campioanelor |  Digi24
Halep, premiu pentru cea mai frumoasă lovitură la Turneul Campioanelor | Digi24

De ce turneul de la Stuttgart este o mare provocare pentru Simona Halep

Alexander Zverev - Wikipedia

Surpriză de proporții la Turneul Campioanelor de tenis feminin.  Câștigătoarea s-a impus fără probleme - Playsport
Surpriză de proporții la Turneul Campioanelor de tenis feminin. Câștigătoarea s-a impus fără probleme - Playsport

VIDEO WTA: Simona Halep, cea mai frumoasa lovitura de la Turneul  Campioanelor - HotNews.ro
VIDEO WTA: Simona Halep, cea mai frumoasa lovitura de la Turneul Campioanelor - HotNews.ro

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US  Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro
Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro

Simona Halep nu se mai află în primele 20 de jucătoare WTA

Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial  - Eurosport
Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial - Eurosport

Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri  pe surse - Cele mai noi stiri
Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Ana Bogdan, în optimi la Budapesta. O poate întâlni pe principala favorită  a turneului din Ungaria
Ana Bogdan, în optimi la Budapesta. O poate întâlni pe principala favorită a turneului din Ungaria

Jucători de top din tenisul mondial revin la Iași, în iulie 2023, la  turneele Iași Open - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport
Jucători de top din tenisul mondial revin la Iași, în iulie 2023, la turneele Iași Open - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport

Simona Halep a ieşit din Top 20 WTA, după mai bine de opt ani. Pierderea a  avut loc după finala Transylvania Open | Antena 1
Simona Halep a ieşit din Top 20 WTA, după mai bine de opt ani. Pierderea a avut loc după finala Transylvania Open | Antena 1

Tenis: Bianca Andreescu, eliminată în optimi de finală la Berlin (WTA)

Prima ediţie a Winners Open, câştigată de Andrea Petkovic. Încă un turneul  WTA va avea loc în acest an la Cluj. "Am un anunţ extraordinar!" - Antena  Sport
Prima ediţie a Winners Open, câştigată de Andrea Petkovic. Încă un turneul WTA va avea loc în acest an la Cluj. "Am un anunţ extraordinar!" - Antena Sport

Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg  | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

WTA Stuttgart: Laura Siegemund vs Simona Halep 6-4, 7-5/ Complexul Laura -  Halep, eliminata in semifinale - HotNews.ro
WTA Stuttgart: Laura Siegemund vs Simona Halep 6-4, 7-5/ Complexul Laura - Halep, eliminata in semifinale - HotNews.ro

Castigatoare surpriza la turneul WTA de la Berlin! Trofeul a ajuns la o  sportiva venita din
Castigatoare surpriza la turneul WTA de la Berlin! Trofeul a ajuns la o sportiva venita din

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, a 34-a săptămână ca lider al clasamentului WTA

Tenis: Alexander Zverev nu va juca în turneul pe iarbă de la Halle (Germania)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alexander Zverev nu va juca în turneul pe iarbă de la Halle (Germania) | AGERPRES • Actualizează lumea.